Saç Bakım Tüyoları, Saç Bakımı, seyrek kaşlar, Yıpranmış Saçlar İçin | Birsen.Net - Kadınlara Özgü Site

Saç Bakım Tüyoları


Yaz mevsimini geride bırakırken; güneş ışınlarının ve denizin saçlarınıza verdiği zararları özellikle saçlarında meydana gelen mat ve kırıkları ortadan kaldıracak küçük tüyolara ve önerilerimize ne dersiniz? Evinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz basit yöntemlerle canlı ve parlak saçlara tekrar kavuşabilirsiniz. Saçlarına ve güzelliğine düşkün bayanlar kolay saç bakım tüyolarını yıpranan ve yorgun görünen cildinize de uygulaya bilirsiniz.

 Saç Bakım Tüyoları

1. tüyo- Yıpranmış saçlar için şampuanınızın içine 1 yemek kaşığı bal ilave edin en az 3 yıkamada farkı sizde göreceksiniz.

 

2. tüyo- Saf zeytin yağı. 1 çay bardağı zeytin yağını temiz saçınıza diplerden başlayarak uygulayın 25 .dk bekletip ballı şampuanla yıkayarak bol su ile durulayın farkı 2.yıkamada fark edeceksiniz.

3. tüyo- Kaşlarının zayıflığından ve seyrekliğinden şikayet eden bayanlar vereceğimiz tüyoları lütfen gündüzleri değil akşamları uygulanırsa sonuç alınabilir.malzemelerimiz zeytin yağ ve kulak pamuğu 1 tatlı kaşığı zeytin yağına kulak pamuğunu batırıp seyrek ve cansız bölgelere uygulanacaktır.Bu işlemi en az 3 ay uygulanmalıdır sonrasında  daha güçlü ve beslenmiş kaşların farkını etrafınızdaki kişilerde fark edeceklerdir. Deneyip farkı görün.

Bir önceki yazımız olan Saç Boyaları ve Renk Değişimleri başlıklı makalemizde Balyaj, bitkisel boyalar ve Boyalı saçın bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.


Facebook Twitter More... Facebook'ta Paylaş

Saç Bakım Tüyoları ile Benzer Yazılar:

515 Kez Okundu
13 Ekim 2012 Saat : 7:22


Yorumlarınızı Eksik Etmeyin Lütfen

Saç Bakım Tüyoları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz


güzellik Son Yazılar FriendFeed
reklam
reklam
reklam
reklam